Berkshire College

Berkshire College

İngiltere

İngilizce

7-18

Yaz Okulu Dil Programları

İngilizce
Her Seviye
16 Temmuz - 25 Ağustos
Haftada 15 saat
Okul kampüsünde 2,3 kişilik veya çoklu odalarda konaklama yapılmaktadır. Banyolar ortak kullanılmaktadır.
Seviye Tespit Sınavı / Açıklamalı Setifika

Berkshire Koleji, geniş bir arazide kurulu tarihi bir yapıdır. Londra’ya ve havalimanına yakın konumdadır. Kampüste modern sınıflar, yenilenmiş odalar, oyun alanları bulunmaktadır.

Yaş Aralığı: 7-17 yaş

Konaklama: Okul kampüsünde 2,3 kişilik veya çoklu odalarda konaklama yapılmaktadır. Banyolar ortak kullanılmaktadır. 24 saat güvenlik ve wi-fi bulunmaktadır.

Eğitim: Haftada 15 saat ders yapılmaktadır. Kurs başlangıcında seviye tespiti yapılmakta, kurs bitiminde öğrencilere açıklamalı sertifika verilmektedir.

Aktiviteler: Futbol, tenis, basketbol, voleybol gibi spor aktiviteleri, turnuvalar, gece eğlenceleri yapılmaktadır.

Geziler: Haftada 1 yarım gün ve 1 tam gün gezi yapılmaktadır. Geziler haftalık olarak hava ve yol durumuna göre değişiklik gösterebilir. (Reading Town and Museum,London, Thames River Cruise and Westminster Walking Tour, Windsor Castle Rounders , Oxford, Merton or Trinity College and Universities Walking Tour vb. geziler yapılmaktadır).

Yemekler: Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfedir. Hafta sonu gezilerinde öğle yemeği paketi verilmektedir.

Konum: Berkshire – İngiltere. Okul, Maidenhead’e arabayla 10 dk., Heathrow havalimanına 30 dk., Londra’ya 60 dk. mesafededir.

Seçmeli Programlar

Horse Riding Academy (9-17 yaş): İngilizce derslerine ilave olarak, at biniciliği ve bakımına ilgi duyan öğrenciler için hazırlanmış bir programdır.  Haftada 1,5 saat binicilik ve 1,5 saat stabil yönetim dersleri yapılmaktadır.

Golf Academy (12-17 yaş): Golf sporunu seven öğrenciler için PGA Tour Professional liderliğinde haftada 12 saat golf dersleri verilmektedir. Öğrenciler, 9 ve 18 delikli sahalarda çalışma fırsatı bulurlar. Öğrencilerin kendi golf sopalarını ve kıyafetlerini getirmeleri gerekmektedir.

İletişim Formu

× Whatsapp İletişim Hattı