1992- 2016 yılları arasında Türkiye’nin en profesyonel
acentelerinde başlamış olduğumuz turizm çalışmalarımıza
2016 yılından itibaren Dostur Seyahat Acentesi olarak devam etmekteyiz. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı tecrübelerimiz ışığında başlatmış olduğumuz yurtdışı yaz okulları programlarıyla öğrencilerimize de eğitim alanlarında katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Yaşadığımız yüzyılda dünya vatandaşı olmanın önemini kavrayan ve geleceğine yatırım yapmak, isteyen çocuklarımıza ve gençlerimize yol göstermek, bu yoldaki gelişimlerine destek olmak en büyük amacımız.

Bu doğrultuda; 5 yaştan başlayan yurtdışı dil okulu yaz programları, kış ve bahar tatili programları, spor, sanat, özel ilgi alanları, kültür, keşif seçenekleri de sunan grup ve bireysel yurtdışı eğitim program ve turlarımızla çocuklarımızın bütünsel eğitimimi destekliyoruz. Üniversite kavramının filizlenmeye başladığı 13 yaş ve üzeri gençlerimizin meslek ve ülke seçimlerinde yarattığı büyük farkındalığı hayranlıkla izlediğimiz ve hızla büyüyen bir avantajlar dünyası olan Üniversite Öncesi Akademik Yaz Okulu Programları alternatiflerini de çok yakından takip ediyor, bu konuda yurtdışındaki en seçkin kurumlarla çalışıyoruz. Adım adım yürüdükleri üniversiteye giden bu yolculuklarında gençlerimize yurtdışındaki lisans öğrencilerinin; üniversitenin gerçek akademisyenlerinden aldıkları eğitim ve yaşamı deneyimleme fırsatını sunuyoruz.

Eğitimin öneminin, çocuklarımızın güvenli ve doğru yönlendirilmesinin farkındalığıyla, sizlerle birlikte ortak hedefte buluşmaktan keyif alarak yolumuza devam ediyoruz.