Brighton College

Brighton College

İngiltere

İngilizce

7-18

Yaz Okulu Dil Programları

İngilizce
Her Seviye
30 Haziran-29 Temmuz 2024 (Girişler Pazar günü yapılmaktadır).
Haftada15 saat
Okul kampüsünde 2, 3 kişilik veya çoklu odalarda konaklama yapılmaktadır.
Seviye Tespit Sınavı / Açıklamalı setifika

1845’te kurulan Brighton College, son derece çekici tarihi bir okuldur. Brighton merkeze yürüme mesafesindedir. 24 saat güvenliği olan okul, mükemmel bir konumdadır. Kampüste, tenis kortları, oyun alanları bulunmaktadır.

Yaş: 9-17 yaş

Konaklama: Okul kampüsünde 2, 3 kişilik veya çoklu odalarda konaklama yapılmaktadır. Banyolar ortak kullanılmaktadır. 24 saat güvenlik ve Wi-Fi bulunmaktadır.

Eğitim: Haftada 15 saat ders yapılmaktadır. Kurs başlangıcında seviye tespiti yapılmakta, kurs bitiminde öğrencilere açıklamalı sertifika verilmektedir.

Aktiviteler: : Futbol, tenis, basketbol, voleybol gibi spor aktiviteleri, turnuvalar, gece eğlenceleri yapılmaktadır.

Geziler: Haftada 1 yarım gün ve 1 tam gün gezi yapılmaktadır. Geziler haftalık olarak, hava ve yol durumlarına göre değişebilir. (Brighton Lanes, Brighton i360, London, Thames River Cruise and Westminster Tour, Brighton Pier, Brighton Sea Life Centre, Portsmouth, Spinnaker Tower and Gun Wharf Quays vb.geziler yapılmaktadır).

Yemekler: Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfedir. Hafta sonu gezilerinde öğle yemeği paketi verilmektedir.

Konum: Brighton İngiltere. Churchill Center’a yürüyerek 25 dk, Heathrow havaalanına otobüsle 90 dk., Londra’ya 60 dk. mesafededir.

Seçmeli Programlar:

Coding & Robotics (14-17 yaş): Hızla artan bir şekilde geleceğin dili olarak kabul edilen kodlama akademi, öğrencilere kendilerini geliştirme, ingilizcelerini ve onlara rekabet avantajı sağlayacak becerileri öğrenme fırsatı sunar.

English for Academic Purposes (14-17 yaş): Program haftada toplam 27 saat İngilizce içermektedir. Akademik konular ve üniversite eğitimleri için yoğun İngilizce programıdır.

Boarding School Taster (14-17 yaş): Özellikle İngiltere’de yatılı okulda eğitim almayı planlayan öğrenciler için hazırlanmış bir programdır. Haftada 12 saat genel İngilizce ve haftada 2 kez Brighton College öğrencileriyle seminerler yapılmaktadır.

Sustainability Programme (12-17 yaş): Sürdürülebilir bir yaşam ve çevreyi korumaya yönelik uygulamaların yapıldığı bir programdır.

İletişim Formu

× Whatsapp İletişim Hattı