King’s College – Londra / Intensive English – IELTS Preparation – The Young Performer

King’s College – Londra / Intensive English – IELTS Preparation – The Young Performer

İngiltere

İngilizce

7-18

Yaz Okulu Dil Programları, Yaz Okulu Akademik Programlar

İngilizce
Intensive English Programı her seviye için uygundur. / IELTS ve The Young Performer Programları için minimum B1 (intermediate) seviyesi gereklidir
02 - 30 Temmuz 2024
25 saat ders/hafta
Kampüste; tek kişilik banyolu odalarda konaklama / 24 saat güvenlik / Wi-Fi
Kişiye özel açıklamalı rapor ve Kurs Sertifikası

1829 yılında kurulan King’s College London, İngiltere’nin en eski üniversitelerinden biridir ve beş kampüsü bulunmaktadır. Seçeceğiniz bu programlar için üniversitenin Covent Garden’a 5 dakika yürüme mesafesindeki, tarihi ve muhtemelen en ünlü Strand Kampüsü kullanılmaktadır. King’s College programlarını seçen öğrencileri, başkentteki yaşamı keşfetmeyi merkeze alan heyecan verici bir etkinlik programından faydalanacaktır. Öğrenciler, okulun sağlayacağı Londra seyahat kartı sayesinde, müzeleri, anıtları ve şehrin ünlü mekanlarını ziyaret edebilirler.

Program Seçenekleri:

    • Intensive English
    • IELTS Preparation
    • The Young Performer

INTENSIVE ENGLISH (13-16 /16-18 YAŞ), genç öğrenciler için özel olarak tasarlanmış konular aracılığıyla, çağdaş İngilizceye odaklanır ve tüm dil becerilerinin yanı sıra özellikle konuşma ve dinleme üzerinde durur.

Eğitim: Drama, tartışma, İngiliz edebiyatı gibi atölye çalışmaları ve geziler aracılığıyla öğrencilere ders kitaplarında öğrendikleri dil bilgisini günlük yaşam senaryolarında uygulama imkanı sağlanır.

Gezi Bağlantılı Dersler: Son derece cazip geziler eğitimin bir parçasıdır. Gençler, yerel tarih, bölgenin kültürü ve görecekleri önemli noktalarla ilgili kelime dağarcığını kapsan bu dersler sayesinde ziyaret edecekleri yerler hakkında önceden bilgi edinirler.

Akademik Beceri Dersleri: Sınav teknikleri konusuna giriş niteliğindedir ve öğrencilerin akademik okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlar. Bu oturumlar, özel bir değerlendirme ile sonuçlanır.

Seçmeli Dersler: Varışın ardından öğrenciler, yaratıcı yazma ve IELTS hazırlığı gibi farklı konularda İngilizce kullanımlarını geliştirmek için mesleki konulardan birini seçerler.

Projeler: Proje oturumları, İngilizcenin tüm seviyelerinde grup çalışmasını ve işbirliğini teşvik eder. Öğrencilere işbirliği yapmaları ve İngilizceyi gerçek bir amaçla kullanarak ortak görevleri tamamlamaları teşvik edilir. Her haftalık proje, tüm grupların çalışmalarını sergiledikleri ve sundukları bir sunum akşamı ile sona erer.

IELTS PREPARATION (16-18 YAŞ); IELTS sınavına girmeyi planlayan öğrenciler için tasarlanmış olup, İngilizce dil becerilerini iyileştirmeyi ve IELTS sınavına hazırlanmayı amaçlar. Program, dil desteği sağlamanın yanı sıra, IELTS sınav içeriği, değerlendirme kriterleri ve sınav becerilerini kavrama ve geliştirme konusunda destek sunar.

Başlangıç sınavı ile öğrenciler doğru sınıflara yerleştirilir.

IELTS deneme sınavları, IELTS uzmanları tarafından değerlendirilir ve her öğrenciye özel geri bildirim sağlanır.

İngilizce dersleri boyunca IELTS uzmanları tarafından sürekli değerlendirme yapılır, öğretmenler ilerlemeyi takip eder.

*Kurs ücretine dahil olan kurs sonu IELTS sınavı.

THE YOUNG PERFORMER (13-19 YAŞ); Performans sanatları sektörünü asıl kaynağında tanıma deneyimi.

Eğitim; Londra’da New York Broadway’ e karşılık gelen ve 39 tiyatronun bulunduğu West End profesyonelleri tarafından verilir. Öğrenciler, oyunculuk, şan, dans, sahne dövüşü ve kukla sanatı konularında alacakları eğitimlerin yanı sıra West End atölyelerine katılma ve West End gösterilerini izleme fırsatı bulacaklar.

Bu program, performans sanatları alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler kadar, topluluk önü konuşmalarındaki özgüvenlerini artırmak isteyen, tutkularını keşfetmek isteyen öğrenciler ve üniversite başvuruları için akademik portföylerini genişletmek isteyen öğrenciler için de çok uygundur.

Programa katılan gençler; West End Tiyatro endüstrisini anlama, özgüven ve iletişim becerilerini geliştirme, takım çalışması ve topluluk becerilerinde özgüven kazanma ve tiyatroda kariyer yapmak için gerekli temel becerileri anlama ve içselleştirme imkanı bulur

The Young Performer. endüstri lideri bir performans sanatları kuruluşu olan West End On Demand tarafından endüstri sertifikalıdır ve endüstri profesyonelleri tarafından yönetilen atölyeler sunmaktadır.

İletişim Formu

× Whatsapp İletişim Hattı