Montreux-Riviera

Montreux-Riviera

İsviçre

Fransızca

7-18

Yaz Okulu Dil Programları

Fransızca
Başlangıçtan İleri seviyeye kadar
13-17 yaş
Temmuz-Ağustos
Standart Program: Haftada 45 dk x 20 ders
Aile yanı konaklama
Seviye tespit sınavı / Açıklamalı Sertifika

İsviçre Rivierası’nın incisi Montrö’deki okul Cenevre Gölü’nün kenarındaki ana cadde üzerinde, tren istasyonuna yakın konumdadır. Montrö Fransızca konuşulan İsviçre’de en çok ziyaret edilen yerlerden biridir.

Konaklama: Aile yanında tek veya iki kişilik odalarda konaklama yapılmaktadır. Banyo ortak kullanımlıdır. Kampüste, 24 saat güvenlik ve wi-fi bulunmaktadır.

Eğitim: Kurs başlangıcında seviye tespiti yapılmakta, kurs bitiminde öğrencilere açıklamalı sertifika verilmektedir. Kurs materyalleri öğrencilere okul tarafından verilmektedir.

Standart Program: Haftada 45 dk x 20 ders yapılmaktadır.

Intensive Program: Haftada 45 dk x 25 ders yapılmaktadır.

Private Program: Standart programa ilave olarak hafta 5 x 45 dakikalık özel ders yapılmaktadır.

Aktiviteler: Basketbol, badminton, plaj oyunları, futbol, yüzme, voleybol, masa tenisi vb. aktiviteler, turnuvalar ve gece eğlenceleri yapılmaktadır.

Geziler: Tam gün ve yarım günlük geziler yapılmaktadır. Cailler chocolate factory, Gruyères village, Chillon castle, Labyrinth adventure park, Adventure park, Shopping & sightseeing in Lausanne, Vevey & Montreux, Olympic museum, Aquaparc, Vevey Alimentarium museum, Montreux Jazz festival, Bex Salt minesvb. geziler yapılmaktadır.

Yemekler: Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri aile yanında yapılmaktadır. Öğle yemekleri okulda alınmaktadır. Hafta sonu gezilerinde öğle yemeği paketi verilmektedir.

Konum: Montreux-Riviera / İsviçre. Okul, Cenevre havalimanına 95 km.mesafededir.

Seçmeli Programlar

Exclusive Tours: Öğrencilerin standart programa ilave olarak farklı gezilere katıldıkları bir programdır. Rochers-de Naye’den Alp’lerin eşsiz manzarasının tadını çıkartırlar, Cenevre gölü gezisi ve Chaplin’in hayatı hakkında bilgi edinirler.

Adrenalin: Öğrenciler, Lasershooting ve Adventure park gezilerine katılırlar.

Watersports: Öğrenciler, su kayağı surf veya kürek derslerine katılırlar.

İletişim Formu

× Whatsapp İletişim Hattı