UC Berkeley

UC Berkeley

Amerika

İngilizce

7-18

Yaz Okulu Dil Programları

İngilizce
Her Seviye
Temmuz - Ağustos(Girişler Pazar günü, çıkışlar Cumartesi günü yapılmaktadır).
Haftada 15 saat
2 veya 3 kişilik odalarda konaklama yapılmaktadır. Banyolar ortak kullanımlıdır.
Seviye Tespit Sınavı / Sertifika

1866 yılında kurulan Berkeley, ABD’nin en üst düzey üniversitelerinin bulunduğu, San Francisco Körfezi bölgesinde bulunmaktadır.

Yaş Aralığı: 10-19 yaş

Tarihler: Temmuz – Ağustos(Girişler Pazar günü, çıkışlar Cumartesi günü yapılmaktadır).

Konaklama: 2 veya 3 kişilik odalarda konaklama yapılmaktadır. Banyolar ortak kullanımlıdır. 24 saat güvenlik ve wi-fi bulunmaktadır.

Eğitim: Kurs başlangıcında seviye tespiti yapılmakta, kurs bitiminde öğrencilere açıklamalı sertifika verilmektedir. Kurs materyalleri öğrencilere okul tarafından verilmektedir.

Standart Program: Haftada 1 saat  x 15 ders yapılmaktadır.

Aktiviteler: Futbol, tenis, yüzme, basketbol,  volleyball, arts & crafts vb. aktiviteler, turnuvalar ve gece eğlenceleri yapılmaktadır.

Geziler: Tam gün ve yarım günlük geziler yapılmaktadır. Academy of Science, Golden Gate Bridge & Exploratorium, Golden Gate park, Land’s End, Union Square or Yerba Buena Garden, Pier 39 & Boat Cruise, Alamo Square, Haight & Ashburvb. geziler yapılmaktadır.

Yemekler: Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfedir. Hafta sonu gezilerinde öğle yemeği paketi verilmektedir.

Konum: San Francisco – Amerika. Kampüs, Oakland’a 15 dk, San Francisco’ya 40 dk, havalimanına 90 dk mesafededir.

Seçmeli Programlar

Volunteer Programme (10-17 yaş): Program, Topluma katkıda bulunmak isteyen gönüllü öğrenciler için hazırlanmıştır. Öğrenciler, 1 tam ve 2 yarım gün, gıda dağıtımı, huzurevlerine ziyaretler, açık hava etkinlikleri, park veya plaj bakımı ve temizliği gibi aktivitelere katılırlar.

West Coast Split Stay (10-19 yaş): Program, ABD’nin en canlı ve heyecan verici iki destinasyonu olan San Francisco ve Los Angeles’ı gezi dolu bir İngilizce öğrenme deneyimi ile birleştiriyor. Programa transfer dahil olup, 1 hafta San Francisco, 1 hafta Los Angeles konaklamalıdır.

Business Insight Programme: Bu kurs yurtdışında uluslararası bir eğitim veya kariyer yapmak isteyen genç öğrenciler içindir.

yurtdışında uluslararası bir eğitim veya kariyer peşinde koşma hakkında.

Coding & Robotics  (14-17 yaş):  Hızla artan bir şekilde geleceğin dili olarak kabul edilen kodlama akademi, öğrencilere kendilerini geliştirme, ingilizcelerini ve onlara rekabet avantajı sağlayacak becerileri öğrenme fırsatı sunar. Haftada 1 tam ve 1 yarım gün eğitim alırlar.

Extra Ücretler: Yukarıdaki programa uçak bileti, vize işlemleri, transferler, alan vergileri, sigorta, kayıt işlemleri ve kişisel harcamalar dahil değildir.

İletişim Formu

× Whatsapp İletişim Hattı