UCLA

UCLA

Amerika

İngilizce

7-18, 18+

Yaz Okulu Dil Programları

İngilizce
Her seviye
10-19 yaş
Haziran - Ağustos
Haftada 15 saat İngilizce dersi
Özel banyolu iki kişilik veya 2-3 kişilik odalarda konaklama
Seviye tespit sınavı / Açıklamalı sertifika

Kampüs: Özel banyolu iki kişilik veya 2-3 kişilik odalarda konaklama yapılmaktadır. 24 saat güvenlik ve wi-fi bulunmaktadır.

Eğitim: Haftada 15 saat İngilizce dersi yapılmaktadır. Kurs başlangıcında seviye tespiti yapılmakta, kurs bitiminde öğrencilere açıklamalı sertifika verilmektedir. Kurs materyalleri öğrencilere okul tarafından verilmektedir.

Aktiviteler: Football, tenis, yüzme, basketboll, baseball, voleybol vb. aktiviteler, turnuvalar ve gece eğlenceleri yapılmaktadır.

Geziler: *Haftada tam gün ve yarım günlük geziler,

*Santa Monica, Six Flags Magic Mountain, Grove Complex, Universal Studios, Driving Tour Downtown LA; Stopping at Olvera Street & Griffith Park, viewing Of Hollywood Sign vb.

*Geziler haftalık olarak, hava ve yol durumlarına göre planlanır.

Yemekler: Sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfedir. Hafta sonu gezilerinde öğle yemeği paketi verilmektedir.

Konum: Los Angeles / Amerika. Kampüs, otobüs durağına yürüme mesafesinde, Los Angeles Havalimanına 1 saat mesafededir.

Seçmeli Programlar

West Coast Split Stay (10-19 yaş): Program, ABD’nin en canlı ve heyecan verici iki destinasyonu olan San Francisco ve Los Angeles’ı gezi dolu bir İngilizce öğrenme deneyimi ile birleştiriyor. Programa transfer dahil olup, 1 hafta San Francisco, 1 hafta Los Angeles konaklamalıdır.

Influencer Academy (12-19 yaş): Gençler arasında en çok kullanılan iletişim yolu olan sosyal medya hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için hazırlanmış eğlenceli bir programdır. Haftada 4 tam gün ve 1 yarım gün sosyal medya dersleri yapılmakta olup, yaratıcı beceriler, kaliteli içerik üretme, çevrimiçi güvenlik, sosyal medya görgü kuralları vb. konular işlenmektedir.

İletişim Formu

× Whatsapp İletişim Hattı